Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS

Srdečně Vás vítáme v Pizzamen

Jelikož my sami jsme velkými milovníky pizzy a burgerů, rozhodli jsme se, že se o to nejlepší, co jsme v dosavadním životě o těchto pochutinách zjistili, podělíme také s Vámi. Naší prioritou jsou ty nejkvalitnější suroviny. V naší nabídce naleznete 19 druhů pizz. Připravujeme je pro vás ve dvou různých velikostech. Dále rozvážíme tři vynikající burgery, které nabízíme buď s hranolkami nebo s cibulovými kroužky. Nezapomeňte navštívit náš nápojový lístek a vyberte si něco na spláchnutí.

Kam zdarma rozvážíme?

Specializujeme se na rozvoz jídel v Plzni a blízkém okolí (Skvrňany, Bory, Doudlevce, Slovany, Lobzy, Doubravka, Lochotín, Bolevec a centrum Plzně). Kromě zmíněných částí Vám jídlo za symbolické příplatky na dopravu přivezeme také do Radčic, Křimic a Vejprnic, Litic, a Vochova. Pokud byste měli zájem si od nás jídlo objednat a jste z jiné části Plzně, než je uvedena, kontaktujte nás, prosím, na našem telefonním čísle 60 60 60 143. Jídlo si můžete přijít vyzvednout i přímo k nám osobně! Naleznete nás na adrese Klatovská třída 98, Plzeň.

Minimální částka objednávky pro rozvoz zdarma je 100 Kč.

Máte připomínku nebo pochvalu?

Chceme slyšet Vaše názory, nápady a podněty na zlepšení. Zaslat nám je můžete pomoci našeho on-line google formuláře. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, protože jen díky ní se můžeme rozvíjet a zlepšovat.

Buďte nám věrní a vyplatí se Vám to

Sbírejte naše kupony, které obdržíte ke každému zakoupenému burgeru nebo pizze a získejte za 8 kupónů pizzu, burger nebo víno ZDARMA! Pokud chcete naše kupony využít, hlaste nám to, prosím, předem. Upozorňujeme, že kupóny jsou nepřenosné.

Budeme rádi, když se k nám připojíte také na www.facebook.com/pizzamenplzen a zúčastněte se našich soutěží, které pro Vás pravidelně připravujeme.

Na čem si zakládáme?

  • Jídlo pro Vás připravujeme z kvalitních ingrediencí (gouda, chorizo, proscuitto, chedar a další).
  • Náš rozvozce je "číšník", který je vždy vstřícný a slušně oblečený! Poznáte ho podle černé nebo bílé košile s červenou kravatou.
  • Možnost platby platební kartou při objednání jídla přes internetové stránky!

Jsme vděční za Vaše podnětné názory, připomínky a kritiky, které vždy důkladně zvažujeme. Pracujeme na tom, abychom Vám naše pizzy a burgery vozili v TOP kvalitě. Uvědomujeme si, že nejsme perfektní, ale snažíme se k dokonalosti stále přibližovat.

Pizzamen.cz - Pizza Plzeň | Burgery Plzeň | Saláty Plzeň | Rozvoz jídel po Plzni zdarma

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.